رنگ رویه پلی اورتان

رنگ رویه پلی اورتان یک محصول دو جزئی می باشد. این محصول یکی از با کیفیت ترین رنگهای رویه دوجزئی است که  سهم عمده ای را در بازار رنگهای صنعتی دارد. این پوشش به علت مقاومت عالی در برابر اشعه ماوراء بنفش به عنوان یک پوشش بیرونی  (OUT DOOR) مصرف زیادی دارد. این رنگها را می توان به تنهایی و یا بر روی آسترهای اپوکسی اعمال کرد.

به علت مقاومت جوی و شیمیایی عالی این محصول را جهت رنگ آمیزی سازه های فلزی و غیر فلزی از جمله خطوط لوله در معرض هوا، تاسیسات فلزی ساحلی و فرا ساحلی، پالایشگاهها و کارخانجات، قطعات خودروئی، سطوح خارجی مخازن و … در محیطهای صنعتی، خورنده و دریایی استفاده می شود. این رنگ در طیف وسیعی از فامها و درجات براقیت مختلف قابل تولید و عرضه می باشد.

مقاومت نوری عالی، چسبندگی خیلی خوب،سختی و انعطاف پذیری بسیار خوب،  مقاومت در برابر مواد شیمیایی، روغنها و همچنین مقاومت عالی در برابر رطوبت و عوامل خورنده از ویزگیهای بارز این محصول می باشد.

 

لاک پلی اورتان

 لاک پلی اورتان شرکت ماهلا یک محصول دو جزئی می باشد. این محصول به عنوان لایه نهایی جهت افزایش مقاومت و براقیت فیلم نهایی پوششها اعمال میشود. مقاومت نوری عالی این پوشش موجب شده است تا کاربرد وسیعی در پوشش دهی سطوحی که در شرایط بیرونی (OUT DOOR)  قرار دارند داشته باشد.

این لاک بر روی انواع پوششهای اپوکسی، پلی اورتان، کوره ای، متالیک و غیر متالیک و … قابل استفاده است. مقاومت شیمیایی و جوی بسیار خوب این پوشش موجب شده است تا برای پوشش دهی انواع تجهیزات با مصارف تزئینی، صنایع خودرو، آزمایشگاهی و … استفاده زیادی داشته باشد. براقیت بالا، چسبندگی عالی، مقاومت نوری و جوی بسیار خوب و همچنین مقاومت عالی در برابر مواد شیمیایی  از جمله ویژگی های بارز این محصول می باشد.