رنگ رویه اپوکسی پلی امید

رنگ رویه اپوکسی پلی آمید از جمله پوششهای بسیار پر کاربرد در صنعت می‌باشد. رنگ رویه اپوکسی شرکت ماهلا با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. دوام ، چسبندگی عالی و هچنین مقاومت بسیار خوب در برابر عوامل خورنده، اسیدها، بازها و رطوبت از ویزگیهای بارز رنگ رویه اپوکسی شرکت تولیدی شیمیائی ماهلا می باشد.. این محصول را می توان بعنوان لایه نهایی برای رنگ آمیزی تمام سطوح از جمله فولادی، بتونی، آلومینیومی، چوب و … استفاده کرد.

 

رنگ میانی اپوکسی پلی امید

این محصول بعنوان لایه میانی جهت افزایش ضخامت پوشش نهایی  و در نتیجه افزایش مقاومت در برابر عوامل خورنده استفاده می‌شود. اپوکسی لایه میانی شرکت ماهلا را میتوان بر روی آسترهای اتیل سیلیکات و اپوکسی اعمال کرد. همچنین انواع رنگهای اپوکسی و پلی اورتان را    می توان بعنوان لایه نهایی بر روی آن اعمال کرد. افزایش مقاومت در برابر رطوبت وعوامل شیمیایی و همچنین چسبندگی بسیار خوب از ویزگیهای بارز این محصول می‌باشد. این محصول را میتوان برای رنگ آمیزی تمامی سطوح فلزی و غیر فلزی که در معرض محیطهای شیمیایی، دریایی و صنعتی قرار دارند استفاده کرد.

 

رنگ کولتار اپوکسی پلی امید

 رنگ کول‌تار اپوکسی شرکت ماهلا یک پوشش دوجزئی می‌باشد که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. این محصول هم بعنوان آستر و هم بعنوان لایه نهائی  به طور گسترده‌ای جهت رنگ آمیزی سطوح فولادی، بتونی، سازه‌های دریایی ،مخازن و لوله های مدفون در خاک مصرف میشود. چسبندگی بالا و مقاومت عالی در برابر سایش،ضربه، عوامل خورنده، آب دریا و سایر مواد شیمایی از ویژگیهای بارز این محصول می‌باشد.

 

رنگ اکسید آهن میکایی اپوکسی پلی آمید

رنگ اکسید آهن میکائی (MIO) اپوکسی پلی آمید شرکت ماهلا یک محصول دوجزئی بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. این محصول بیشتر به عنوان لایه میانی جهت رنگ آمیزی مخازن فولادی، خطوط لوله، سازه های فلزی، پالایشگاهها، کارخانجات شیمیایی و … استفاده کرد. شکل ورقه‌ای پیگمنمت MIO باعث نفوذ ناپذیری در برابر آب و عوامل خورنده میشود. این محصول را میتوان بر روی آسترهای اتیل سیلیکات و اپوکسی استفاده کرد و بر روی آن میتوان پوششهای اپوکسی و پلی اورتان اعمال کرد.

 

آستر زینک ریچ اپوکسی پلی آمید

آستر زینک ریچ اپوکسی شرکت ماهلا یک محصول دو جزئی بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. این محصول به علت دارا بودن درصد بالای گرد روی، سطوح آهنی را از طریق حفاظت کاتدی  محافظت می نماید. این محصول برای رنگ آمیزی سطوح فولادی در محیطهای صنعتی و دریایی کاربرد گسترده ای دارد. این محصول به عنوان آستر مصرف میشود و میتوان بر روی آن پوششهای اپوکسی و پلی اورتان اعمال کرد. مقاومت عالی در برابر رطوبت و  عوامل خورنده از ویژگی های بارز این محصول  می باشد.

 

آستر اکسید آهن اپوکسی پلی آمید

آستر اکسید آهن اپوکسی شرکت ماهلا یک محصول دو جزئی بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. این محصول در مقابل مواد شیمیایی و رطوبت مقاومت خوبی دارد.  وجود پودر اکسید آهن در محصول موجب مقاومت  پوشش حاصل از آن در برابر رطوبت و عوامل خورنده می شود. استفاده ازاین محصول  برای رنگ آمیزی سطوح فلزی از قبیل سازه ها و قطعات فلزی در محیط های صنعتی و دریایی متداول است. این محصول به عنوان آستر مصرف می شود و میتوان بر روی آن پوششهای اپوکسی و پلی اورتان اعمال کرد.چسبندگی خوب، مقاومت بسیار خوب در برابر رطوبت و  عوامل خورنده از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

 

آستر زینک فسفات اپوکسی پلی آمید

آستر زینک فسفات اپوکسی شرکت ماهلا یک محصول دو جزئی بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. این محصول به علت دارا بودن پودر زینک فسفات، مقاومت خوبی در برابر رطوبت و عوامل خورنده دارد. این محصول برای رنگ آمیزی سطوح فلزی از قبیل اسکلتهای فلزی، صنایع شیمیایی، نیروگاهها و… در محیطهای صنعتی و دریایی کاربرد گسترده ای دارد. این محصول به عنوان آستر مصرف میشود و میتوان بر روی آن پوششهای اپوکسی و پلی اورتان  اعمال کرد. چسبندگی خوب، مقاومت بسیار خوب در برابر رطوبت و  عوامل خورنده از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

 

آستر زینک کرومات اپوکسی پلی آمید

آستر زینک کرومات اپوکسی شرکت ماهلا یک محصول دو جزئی بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. این محصول به علت دارا بودن پودر زینک کرومات، مقاومت خوبی در برابر رطوبت و عوامل خورنده دارد. این محصول برای رنگ آمیزی سطوح فلزی از قبیل خطوط لوله، مخازن فلزی، اسکلتهای فلزی، صنایع شیمیایی، نیروگاهها و… در محیطهای صنعتی و دریایی کاربرد گسترده ای دارد. این محصول به عنوان آستر مصرف میشود وحتی میتوان به عنوان لایه میانی نازک بر روی آستریهای زینک ریچ استفاده کرد.  بر روی این آستر میتوان پوششهای اپوکسی و پلی اورتان  اعمال کرد. چسبندگی خوب، مقاومت بسیار عالی در برابر رطوبت و  عوامل خورنده از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

 

رنگ رویه اپوکسی پلی آمین

رنگ رویه اپوکسی پلی آمین از جمله پوششهای بسیار پر کاربرد در صنعت می‌باشد. رنگ رویه اپوکسی شرکت ماهلا با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید میشود. دوام ، چسبندگی عالی و هچنین مقاومت بسیار خوب در برابر عوامل خورنده، اسیدها، بازها و رطوبت از ویژگیهای بارز رنگ رویه اپوکسی شرکت ماهلا می باشد. این رنگ پس از سخت شدن کامل, سطحی سخت و براق ایجاد میکند که نسبت به سایش و مواد شیمیایی بسیار مقاوم می باشد.این محصول را می توان بعنوان لایه نهایی بر روی آسترهای اپوکسی و اتیل سیلیکات و لایه میانی اپوکسی، برای رنگ آمیزی تمام سطوح از جمله فولادی، بتونی، آلومینیومی و … استفاده کرد.

 

رنگ میانی اپوکسی پلی آمین

این محصول به عنوان لایه میانی جهت افزایش ضخامت پوشش نهایی  و در نتیجه افزایش مقاومت در برابر عوامل خورنده استفاده می‌شود. اپوکسی لایه میانی شرکت ماهلا را میتوان بر روی آسترهای اتیل سیلیکات و اپوکسی اعمال کرد. همچنین انواع رنگهای اپوکسی و پلی اورتان ، وینیلی و کلروکائچو را میتوان بعنوان لایه نهایی بر روی آن اعمال کرد. افزایش مقاومت در برابر رطوبت وعوامل شیمیایی و همچنین چسبندگی بسیار خوب از ویژگیهای بارز این محصول می‌باشد. این محصول را می توان به عنوان لایه میانی برای رنگ آمیزی تمامی سطوح فلزی و غیر فلزی از قبیل تانکر ها، خطوط لوله، تاسیسات پالایشگاهی و صنعتی و … که در معرض محیط های شیمیایی، دریایی و صنعتی قرار دارند استفاده کرد.

 

رنگ اپوکسی کف

روکش اپوکسی کف شرکت ماهلا یکی از با کیفیت ترین پوششهای کف در کشور می باشد که سهم عمده ای را در بازار این محصول داراست. این محصول جهت رنگ آمیزی کف سالنهای تولیدی کارخانجات، انبارها، اتاقهای کنترل، آزمایشگاهها، مراکز بیمارستانی، سردخانه ها و … مصرف میشود. این محصول برای پوشش دادن مکانهایی که در معرض انواع مواد شیمیایی از قبیل روغنها، حلالها و مواد نفتی، اسیدها و بازها و همچنین تنشهای مکانیکی  قرار دارند مناسب می باشد. رنگ اپوکسی کف بدون حلال میباشد و درنتیجه ضخامت تر و ضخامت فیلم نهایی آن یکسان می باشد. این پوشش به عنوان لایه نهایی بر روی پرایمر بتون و لایه میانی اپوکسی اعمال میشود. قابلیت ترمیم آسان، چسبندگی عالی، سهولت اجرا، مقاوم بودن در برابر انواع مواد شیمیایی، آب، سایش، خراش و تنشهای مکانیکی و همچنین مقاومت در برابر تغییرات دما از جمله ویژگی های این محصول می باشد. 

 

پرایمر بتون اپوکسی پلی‌آمید

پرایمر بتون اپوکسی پلی آمید شرکت ماهلاا به عنوان آستری جهت پوشش دادن سطوح بتونی قبل از اعمال پوشش کف استفاده میشود. این پرایمر دو جزئی بوده و قابلیت نفوذ در بتون را دارد و خلل وفرج سطح را به خوبی پر می نماید. این آستر به همراه لایه میانی اپوکسی و پوشش نهایی اپوکسی و یا پلی اورتان، مقاومت خوبی را در مقابل سایش، ضربه و تنشهای مکانیکی ایجاد میکند. قدرت نفوذ خوب، چسبندگی عالی بر روی سطوح بتونی و سیمانی از ویژگیهای بارز این پرایمر می باشد.

 

رنگ رویه اپوکسی استر هواخشک

این محصول یک رویه سریع خشک یک جزئی بر پایه رزین اپوکسی اصلاح شده می باشد.این رنگ با توجه به سرعت خشک شدن مناسب و مقاومت جوی مطلوب جهت رنگ آمیزی سطوح داخلی سازه های فلزی در شرایط محیطی صنعتی و خورنده متوسط استفاده می شود. چسبندگی بسیار خوب بر روی سطوح فلزی، خشک شدن سریع، انعطاف پذیری مناسب، مقاومت جوی مناسب از ویژگیهای این محصول می باشد.